K+ Kauçuk ve Plastik Fuarı

K+ Kauçuk ve Plastik Fuarı

K+ Kauçuk ve Plastik Fuarı
Kauçuk ve Plastik Sektörü, K+ Kauçuk ve Plastik Fuarı ile gücüne güç katacak!
Avrupa’nın iki büyük sektöründen biri olan Türk kauçuk ve plastik sektörünün, Türkiye’deki en büyük ticaret platformu K+ Kauçuk ve Plastik Fuarı, 02-05 Haziran 2021 tarihleri arasında, global ticaretin merkezi CNR Expo’ İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.

Plastik ve kauçuk sanayii dallarında faaliyet gösteren 300‘ün üzerinde markanın yer alacağı K+ Kauçuk ve Plastik Fuarı’nı 20 binin üzerinde yerli ve yabancı alıcının ziyaret etmesi hedefleniyor.

Her yıl giderek artış gösteren kauçuk ve plastik sektörü ihracatı, 2019 yılı ilk çeyreğinde 253 milyon 96 bin 691 dolara ulaştı. Sektördeki bu eğilimler ışığında ihracatını artırmak isteyen firmalar için mükemmel bir fırsat sunan K+ Kauçuk ve Plastik Fuarı, otomotiv, plastik, kauçuk, kimya, makine, inşaat, tekstil, elektrik ve elektronik gibi sektörlerde faaliyet gösteren üretici, tedarikçi, ithalatçı ve ihracatçıları bir araya getirecek.

Hammaddeden, yardımcı maddelere, yarı mamul ürünlerden, son kullanıcıya hazır ürünlere, makine ve ekipmanlardan, yedek ve teknik parçalara kadar uzanan çeşitlilikte yenilikçi ürünlerin sergileneceği fuar, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif ve ITF fuarcılık A.Ş. ve Kauçuk Derneği tarafından düzenlenecek.

2023 hedefi 22.5 milyar dolar ihracat olan sektörün, dev pazarından pay almak ve K+ Kauçuk ve Plastik Fuarı’ndan en yüksek faydayı sağlamak için geç kalmayın!

Bunu da oku :  Avrasya Ambalaj Fuarı

Fuar Adı: K+ Kauçuk ve Plastik Fuarı
Organizatör: Pozitif ve ITF fuarcılık A.Ş.
Tarih: 2-5 Haziran 2021
Yer: CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi
Ziyaret Saatleri : 10.00 – 19.00

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
(Visited 129 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment